Криворізькі шахраї вкрали майже 6 мільйонів гривень

10 грудня 2020 о 16:45 - 968

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Криворізькі шахраї вкрали майже 6 мільйонів гривень

Керівник виконкому м.Кривий Ріг спільно з директором приватного підприємства налагодили шахрайську схему привласнення бюджетних коштів через закупівлю матеріалів для будівництва та реконструкцію підрозділів охорони здоров’я і освіти.

Про це повідомила Національна поліція Дніпропетровської області на своєму офіційному сайті.

Злочинне угрупування вдалося розкрити завдяки анонімному повідомленню. Таким чином правоохоронцям 9 грудня, під час багатьох обшуків вдалося встановити, що співробітники одного з управлінь виконкому Криворізької міськради разом з приватним підприємством підробляли документи з проведення закупівлі будматеріалів та будівельних робіт за необґрунтовано високою вартістю, майже у двічі.

Під час обшуку правоохоронними органами було знайдено багато документів, чорнових записів, гроші, інформацію на комп’ютерних та паперових носіях, вилучені автомобілі вартістю майже 5 мільйонів гривень, це все підтверджує причетність підозрюваних до шахрайської діяльності.

Виявили такий тандем “співпрацював” протягом 2019-2020 років. Викрадені кошти повинні були піти на реконструкцію приміщень медзакладів та будівництва систем водопостачання однієї школи.

Збиток розкрадання бюджетних коштів складає 6 мільйонів гривень. Розкрито, що отримані гроші зловмисники витрачали на дорогі автівки.

Зловмисникам правоохоронці висунули звинувачення, тому сподіваємося що вони понесуть суворе покарання за свої дії.

Раніше ми повідомляли, як «Муніципальна варта» Павлограда виявила шахрайський колл-центр.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: