Криворізька міська ТВК прийматиме документи в електронному вигляді через COVID-19

30 вересня 2020 о 17:45 - 1425
Криворізька міська ТВК прийматиме документи в електронному вигляді через COVID-19

Член Криворізької міської територіальної комісії, який раніше почував себе погано і перебував на лікарняному, 29 вересня отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Через це в приміщенні проведуть дезінфекцію, а документи будуть прийматись у електронному вигляді.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

 «Всі члени комісії найближчим часом здадуть тест на захворювання і в разі позитивного результату відбудуть на самоізоляцію до повного одужання. Члени комісії, у яких COVID-19 не підтвердиться, продовжать працювати в звичайному режимі», — розповів ОПОРІ член ТВК Олександр Казаков.

Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, оприлюдненим на сайті ЦВК, до 9 жовтня утворюються дільничні виборчі комісії. Як буде відбуватися реєстрація подань щодо кандидатур до складу ДВК, в електронному вигляді чи особисто в руки членам комісії, ОПОРА повідомить пізніше, як тільки будуть відомі результати тестів решти членів Криворізької міської ТВК.

«На жаль, члени територіальних виборчих комісій часто нехтують протиепідемічним захистом. На засіданнях знаходяться без захисних масок та приймають документи без рукавичок», — сказав Вадим Головченко, координатор Громадянської мережі ОПОРА зі спостереження за виборами в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, 14 вересня Кабмін затвердив протиепідемічні заходи під час проведення виборів. Документ, зокрема, передбачає: якщо в одного з членів виборчої комісії буде виявлено COVID-19, то інші зможуть продовжувати працювати, якщо у них не буде симптомів. При цьому, при контакті з хворим на  коронавірус без маски член комісії має самоізолюватися.

 

Поділитися: