Криворіжани вшанували пам’ять видатного земляка Геннадія Удовенка

23 червень 2021 о 09:00 - 4446

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Криворіжани вшанували пам’ять видатного земляка Геннадія Удовенка

Вчора, 22 червня у Кривому Розі активісти і просто небайдужі місцеві вшанували пам’ять видатного земляка Геннадія Удовенка.

Про це повідомляє “Первый городской”.

Небайдужі містяни разом із місцевою владою поклали квіти до меморіальної дошки Геннадія Удовенка, ща встановлена на місці, де він колись проживав – у Центрально-міському районі на вулиці Першотравневій. Покладання квітів присвячене Дню народження громадського діяча – 22 червня йому могло б виповнитися 90 років.

Удовенко Геннадій Йосипович – народний депутат України 3, 4 та 5 скликань, до цього працював у сільськогосподарській галузі, а свій політичний шлях почав у МЗС спочатку Радянського Союзу, а потім і незалежної України. Був членом секретаріату ООН, з 1985 по 1992 був постійним представником України при ООН. У 1997 році був обраний Президентом 52 сесії ООН.

Помер екс-міністр зовнішніх справ 12 лютого 2013 року у віці 81 рік. Тодішній прем’єр-міністр, коментуючи смерть Удовенка, сказав:

Удовенко зробив вагомий внесок в зростання міжнародного авторитету України, був активним державним діячем, якого поважали в світі, а його життєвий шлях залишиться прикладом служіння українському народові”.

Як “Лица” повідомляли раніше:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: