Корбан заявив, що за 2 роки закриють Придніпровську ТЕС Ахметова

29 листопада 2021 о 14:00 - 5502

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Корбан заявив, що за 2 роки закриють Придніпровську ТЕС Ахметова

Геннадій Корбан, голова громадської ради Дніпра, зробив заяву про те, що вже за два роки “ДТЕК Придніпровська ТЕС” буде повністю закрита.

Про це він розповів у “Урбан Подкаст”.

“Ми нещодавно провели переговори з ДТЕК та підписали з ними меморандум, що через два роки, а може й раніше, вони закриють станцію. Це вже найточніша інформація. Через два роки теплоелектростанцію буде закрито точно. І навіть можливо, ми там отримаємо якийсь арт-простір чи інвестиційний проект. Також є ймовірність, що цю зону можна використовувати для переробки сміття на лівому березі. Це пов’язано з тим, що на Правобережному є полігон, а на лівому нічого немає”, — прокоментував Геннадій Корбан.

Голова громадської ради Дніпра також додав, що після рекультивації Придніпровська ТЕС вже зараз передає 80 га місту із 150 га, яких вона займає. Вони передають ці землі під потреби міські.

Однак виникають інші питання, адже зими залишаються холодними та людям потрібно подавати опалення. А станція забезпечувала лівий берег і Наддніпрянськ досить дешевим теплом.

“Наразі ми займаємося проектом побудови альтернативного тепла. У нас є виробництва, шкідливі так би мовити, які мають надлишкове тепло. Вони його викидають у повітря чи річку, що дуже впливає екологію. З’явилися технології, які можуть змінити це. Місто створюватиме ринок альтернативного тепла та закуповуватиме це тепло для населення. І воно буде набагато дешевшим за газ.”

Як повідомляє ДПЕК, “ця інформація не відповідає дійсності: немає жодних меморандумів щодо закриття станції чи планів щодо закриття підприємства. Придніпровська ТЕС продовжує забезпечувати теплопостачання регіону та виробляти електроенергію для енергосистеми України. Більше того, за зверненням міста ми збільшили обсяги постачання тепла”.

Раніше «Лица» також писали про те, що Павлоград лишився без води.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: