Корбан позивається до двох громадських організацій та підозрюваного активіста у браслеті

16 квітня 2021 о 12:45 - 5289

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Корбан позивається до двох громадських організацій та підозрюваного активіста у браслеті

Позовна заява про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання інформації недостовірною та її спростування надійшла у вівторок, 13.04.2021 до Солом’янського районного суду міста Києва він Корбана Геннадія Олеговича.

Головний громадський діяч міста Дніпро судиться з двома громадськими організаціями: ГО «Громадське телебачення» та ГО «Захистимо Протасів яр», а також з головою останнього – Ратушним Романом Тарасовичем.

Предстаниці позивача: Залозна Дар’я Петрівна, Лазаренко Ельвіра Олександрівна та Черній Іванна Володимирівна.

Справа № 760/9496/21, суддя – Шереметьєва Людмила Антонівна.

Скрин даних судового порталу

 

Як писали «Лица» торік, Роман Ратушний, який є координатором протестної ініціативи на захист він забудови Протасового Яру (історична місцевість в Києві – ред.), отримав погрози від Геннадія Корбана.

ГО «Захистимо Протасів Яр» підтримує припис Державної архітектурно-будівельної інспекції, яким та заборонила ТОВ «Дайтона Груп», пов’язаному з Геннадієм Корбаном, будівельні роботи у Протасовому Яру.

Роман Ратушний наразі перебуває під цілодобовим домашнім арештом одягненим у поліцейський браслет, як підозрюваний за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) після подій під Офісом Президента.

Нещодавно в коментарі журналістам «Громадського телебачення» активіст заявив стосовно підозри:

«Я вважаю, що замовником цієї підозри є заступник голови Офісу Президента Андрій Смирнов. І це помста за мою діяльність щодо захисту Протасового Яру від незаконної забудови Геннадія Корбана, інтереси якого Смирнов лобіює й після того, як припинив бути його адвокатом».

Також на сайті повідомляється:

«Роман Ратушний – лідер ГО «Захистимо Протасів Яр». Був учасником Революції Гідності, зокрема є потерпілим від дій «Беркуту» в ніч на 30 листопада 2013 року.

У 2018-му очолив ініціативу «Захистимо Протасів Яр», яка має на меті зберегти зелену зону у Протасовому Яру столиці і недопустити забудови, яку хоче здійснити ТОВ «Дайтона Груп», що пов’язана з Геннадієм Корбаном.

У жовтні 2019-го Ратушний заявив про погрози йому фізичною розправою й опублікував відповідні записи розмови із заступником голови Офісу Президента Андрієм Смирновим.

Замовником погроз активіст називав Геннадія Корбана, останній це заперечував. Про тиск Ратушний розповідав особисто президенту Володимиру Зеленському та генпрокурору Руслану Рябошапці».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: