Конкурс до коледжу культури в Дніпрі склав 3 людини на місце

25 липня 2020 о 18:00 - 15347

adminadmin


Конкурс до коледжу культури в Дніпрі склав 3 людини на місце
Цьогоріч на навчання до Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури прийняли 183 людини.
Як повідомили  в пресслужбі Дніпропропетровської обласної ради, середня кількість заяв на одне місце складає 2,7. Найбільший конкурс на спеціалізації графічний дизайн – 5,4 та естрадний танець – 3,9.
Голова обласної ради Святослав Олійник наголошує:
«Ми зробили перший крок до створення інституту культури. Тим більше в області вже є досвід створення вишу в культурній сфері – це Академія музики. Ми значно оптимізували роботу театрального і коледжу культури завдяки об’єднанню. Поступово ми вводимо нові спеціальності, які будуть затребувані і у нашій області, і у сусідніх».
Нагадаємо, що до об’єднання закладів ліцензійне замовлення на деяких спеціальностях недовиконувалося, тому оптимізація коштів на утримання установ у будь-якому випадку повинна була відбутися. Депутати обласної ради прийняли рішення про злиття двох коледжів в один на сесії у березні цього року.
«Відбувається осучаснення навчальних програм, програмного забезпечення. Ми вважаємо, що навчальний заклад – це не парти і стіни, а це студентський простір, свобода, творчість, креативні пошуки. Саме таку атмосферу ми прагнемо створити у нашому коледжі», — зазначила директор Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Дніпропетровської обласної ради Інна Рудкевич.
Вступна кампанія для учнів 11-х класів розпочнеться 1 серпня. У цьому році обласна рада збільшила кількість місць бюджетного замовлення, розширивши впровадження найбільш затребуваних спеціальностей на 15 місць, а також профінансувала бюджетні місця нової спеціальності — менеджмент культурних проектів, набір на яку буде здійснюватися вперше.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: