“Комунальний колапс” у Кам`янському: бізнес Дубінських просять на вихід

22 січня 2021 о 11:07 - 1865

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


“Комунальний колапс” у Кам`янському: бізнес Дубінських просять на вихід

У Камянському відбувається перерозподіл ринку житлово-комунальних послуг. Судячи з усього, міський голова Андрій Білоусов вирішив позбутися токсичного впливу бізнесу братів Дубінських на комунальну сферу свого міста. Тому у січні цього року у платіжках кам`янчан за комунальні послуги з`явилась назва нової фірми – ТОВ “ІНФО-КОМ”.

У ЗМІ, підконтрольних Дубінським, з цього приводу публікують викривальні матеріали, де нову обслуговуючу компанію пов`язують з оточенням мера. Крім того, заявляють про “комунальний колапс” у місті та закликають містян до масового заходу протесту.

“Перекрити трасу на Дніпро в цю суботу – це план диверсії з боку братів Дубінських”, – заявляють в мерії Кам’янського Дніпропетровської області.

«Немає жодної причини для протестів з боку громадян, – коментує перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Тому що депутати міськради та мерія підтримали вимоги мешканців Кам’янського і проголосували за звернення до Президента і Кабміну про зниження тарифів на комунальні послуги. А ось дві наступні анонсовані причини протесту мають прямих інтересантів в особі братів Дубінських.»

Заступник голови міста пояснив, чому так невдоволені Дубінські та їх кишенькові ЗМІ. На це є дві причини.

«Перша – це комунальний колапс. Ми провели внутрішній господарський аудит КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду», яку контролювали брати Дубінські. Ми виявили, що гроші жителів міста за комунальні послуги йшли не за призначенням. Тобто не на ремонти та реконструкції комунального господарства, а виводилися з рахунків компанії. Саме тому депутати міськради проголосували за створення нової керуючої компанії, яка вже і почала свою роботу. Ніякого комунального колапсу в місті немає, як намагаються представити ситуацію ЗМІ, підконтрольні Дубінським. А ті аварії на водопроводах, які трапилися, так це результат роботи фірми Дубінських. Зараз ми ці аварії вже усунули силами нової Аварійною служби міста і в будинку подана вода.

Друга причина. Ми прибрали для баскетбольного клубу «Прометей», який належить тим же братам Дубінським, пріоритет на тренування в комунальному спорткомплексі. Виходило, що баскетболісти комерційного клубу займали весь час, а діти і маленькі спортсмени змушені були шукати собі інші місця для тренувань. Нам довелося з поліцією вирішувати це питання і мало не силою відновлювати справедливість. Але така «справедливість» зі зрозумілих причин не влаштовує панів Дубінських.

Тому, ми звертаємося до жителів Кам’янського. Ми поважаємо право кожного громадянина України висловити свою думку. Але, в даному випадку – це виглядає як маніпуляція громадською думкою, підміна понять, цинічне використання цивільних свобод з боку скандальних бізнесменів братів Дубінських. Не ведіться  на провокації!», – йдеться у заяві мерії Кам`янського.

Раніше ми також писали: Группа Дубинских разыграла четверть миллиарда на Дворец спорта с креслами по 16-19 тысяч та Брати Дубінські захопили Держпідприємство «Жилком»

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: