Компанія “ДТЕК” Ріната Ахметова замовила ще 4 партії американського вугілля

25 січня 2022 о 11:00 - 9429

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Компанія “ДТЕК” Ріната Ахметова замовила ще 4 партії американського вугілля

Компанія ДТЕК домовилася про додаткові 4 суди класу “Панамакс” з імпортним паливом. Як повідомляє прес-служба компанії, очікується, що нові поставки з американським вугіллям та паливом з Колумбії прибудуть до України протягом лютого-березня.

Зазначається, що таким чином загальна кількість постачань компанією морем збільшена до 13 суден, а обсяг імпортного вугілля – до 858 тис. тонн. Вугілля з додаткових “Панамаксів” поповнить склади українських ТЕС.

Це додатковий запас міцності, особливо у розпал опалювального сезону та морозів, коли різко збільшується споживання електрики та теплова генерація несе додаткове навантаження. Вкотре імпорт вугілля є тимчасовим заходом. Він дозволяє покрити його дефіцит через максимальне навантаження на наші ТЕС. Однак у наших пріоритетах залишається власний видобуток”, – прокоментував генеральний директор “ДТЕК Енерго” Ільдар Салєєв.

У компанії нагадали, що на сьогоднішній день ДТЕК привіз до України 9 суднових поставок. імпортним вугіллям. Перше судно, законтрактоване компанією для потреб державних ТЕС “Центренерго”, прибуло в Україну 20 листопада. Інші призначені для потреб ТЕС ДТЕК Енерго. Це дало змогу збільшити запаси вугілля на ТЕС компанії до 548 тис. т.

Протягом вересня-грудня 2021 року ДПЕК було імпортовано 880 тис. тонн вугілля. На сьогодні обсяги вже законтрактованого компанією імпортного палива перевищили 1,3 млн. тонн.

Раніше повідомлялося, що ПАТ “Центренерго” законтрактувало 1,5 млн. тонн вугілля, що дозволить йому взимку успішно виконати функцію балансування енергетичної системи України в умовах пікових навантажень і не допустити так званих “віялових” відключень електроенергії.

“Лица” вже повідомляли про таке:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: