Компанії Дніпропетровщини запрошують до налагодження співпраці з чеськими підприємствами

11 лютого 2021 о 11:53 - 1111

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Компанії Дніпропетровщини запрошують до налагодження співпраці з чеськими підприємствами

25 лютого на платформі Zoom в Інтернеті відбудеться вебінар щодо налагодження торгово-економічної співпраці з чеськими підприємствами.

Старт заходу об 11:00, повідомили організатори.

Участь для членів Дніпропетровської торгово-промислової палати безкоштовна.

Для участі необхідно не пізніше 23 лютого попередньо пройти реєстрацію за наступним посиланням. 

Серед компаній – учасників від чеської сторони будуть представлені:
1. Компанія «VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.» займається виробництвом комплектуючих для електростанцій, виробництвом деталей для підприємств, що працюють в галузі хімічної, нафтохімічної та сталеливарної промисловості.
Компанію цікавлять перемовини з підприємствами, що працюють в енергетичному секторі, металургії, хімічній та нафтохімічній промисловості.
2. Компанія «Guliwer electronics» займається виробництвом датчиків рівня палива та інших рідин, компонентів для автомобільної промисловості, сільського господарства і виробників спеціалізованої санітарної техніки.
Цікавлять перемовини з виробниками автомобілів, автобусів, тракторів, комбайнів, будівельної техніки. Також цікавлять перемовини з будівельними фірмами і архітекторами.
3. Компанія «MOSTAREZ Group s.r.o.» пропонує будівництво заводів повного циклу в рибному господарстві, заводів з виробництва комбікормів, будівництво ветеринарних клінік, тощо.
Фірма також займається переробкою пшениці, будівництвом елеваторів, млинів, пекарень, виробництвом макаронних виробів, та інше. Постачає морозильні камери і склади – холодильники, теплиці, заводи по виробництву овочевих і фруктових соків, міні і максі заводи з виробництва пива.
Має намір запропонувати свої послуги державним і приватним суб’єктам.
4. Компанія «BAEST Machinery Holding, a.s.» працює в галузі машинобудування і спеціалізується на виробництві широкоформатних металевих конструкцій і різних пристроїв для будівельної промисловості, енергетики, сільського господарства, хімічної, нафтохімічної та харчової промисловості. Також поставляє свої продукти для проектів орієнтованих на охорону навколишнього середовища.
Цікавлять перемовини з компаніями – потенційними споживачами продукції.
5. Компанія «ZVVZ-Enven Engineering, a.s.» проектує, поставляє і реалізує обладнання для очищення стічних газів від твердих і газоподібних забруднюючих речовин, обладнання для пневматичного транспорту сипких мас, обладнання для систем кондиціонування і вентиляції (крім іншого для атомних електростанцій).
Компанія має намір запропонувати свою продукцію металургійним комбінатам, теплоелектростанціям, виробникам цементу і вапна.Шукає потенційних локальних постачальників металоконструкцій.
6. Компанія «TECHNOEXPORT a.s.» займається реалізацією EP / EPC проектів в галузі хімічної і нафтохімічної промисловості і в сфері управління водними ресурсами.
Хоче зустрітися з представниками хімічних і нафтохімічних заводів, а також організацій, що займаються очищенням стічних вод і підготовкою води.
7. Компанія «TITANIA LUX, s.r.o.» займається виробництвом освітлювальних приладів.
Інтерес до співпраці з компаніями – магазинами (оптовими і роздрібними), які мають намір продажу чеських освітлювальних приладів / люстр.
8. Компанія «ICZ a.s.» є постачальником інформаційних технологій і системним інтегратором.
Цікавлять перемовини з потенційними партнерами які працюють в галузі управління польотами, а також в галузі охорони здоров’я (регістри, лікарняні IT системи).
9. Компанія «Rail Cargo Logistics – Czech Republic s.r.o.» займається проектною логістикою, забезпеченням залізничних та дорожніх вантажоперевезень, перевезеннями контейнерів і надважких вантажів.
Цікавлять перемовини з експортними / імпортними фірмами, які цікавляться залізничними перевезеннями.
10. Компанія «KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o» є виробником елементів для промислової фільтрації газів і рідин. Постачальник фільтр-пресів і обладнання для цукрових заводів.
Цікавлять перемовини з компаніями, що працюють в наступних областях:
цукрові заводи
теплоенергетика
сміттєспалювання промислових і комунальних відходів
цементна промисловість
виробництво сухих будівельних сумішей та вапна
виробництво асфальтобетону
гірничодобувна промисловість
хімічна промисловість, виробництво фарб і пігментів
збагачення каоліну
скляне і керамічне виробництво
сталеливарна і чавуноливарна промисловість
виробництво алюмінію і кольорових металів
виробництво феросплавів і коксу
целюлозно-паперове виробництво
будівництво очисних споруд стічних вод

Проєкт програми онлайн вебінару:
11:00 – 11:20- Вітальні промови від керівництва Дніпропетровської ТПП та ТПП країн СНД (Чехія);
11:20 – 13:00- Індивідуальні перемовини між бізнесменами на базі платформи ZOOM.
Кожен учасник матиме змогу особисто поспілкуватися з обраною компанією.
Контактна особа: Лук’яненко Владислав, Центр підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати, тел.: (056) 374-94-10 (12, 09), e-mail: export@dcci.org.ua

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: