«Команда підтримки Філатова» розповсюджує панічні настрої

19 жовтня 2020 о 12:15 - 5383

adminadmin


«Команда підтримки Філатова» розповсюджує панічні настрої

«Команда підтримки Бориса Філатова» у соціальній мережі Facebook розповсюджує результати фіктивної соціології, відповідно до яких нинішній мер міста переможе вже у першому турі.

«Шанси Бориса Філатова на перемогу в Дніпрі вже в першому турі настільки великі, що всі інші кандидати на пост мера відверто зливаються. Максимум, на який вони розраховують — це потрапляння до міськради. Тому ті з них, хто ще не в парламенті, йдуть першими номерами своїх партій в міських списках. Сенсу голосувати за них в рожевому бюлетені — немає ніякого. Тільки час втрачати!», — наголошують у «команді підтримки Бориса Філатова».

Варто відзначити, що протягом 10 днів до дати виборів заборонено оприлюднювати будь-які результати соціологічних опитувань щодо підтримки українцями партій або окремих кандидатів. Про це йдеться у ч. 3 ст. 67 ЗУ «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється оприлюднення чи поширення в інший спосіб результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, в тому числі щодо партій – суб’єктів виборчого процесу та кандидатів у депутати, в останні десять днів перед днем голосування».

Однак це вже не перший випадок, коли Борис Філатов порушує норми українського законодавства.

Раніше «Лица» повідомляли, що мер Дніпра Філатов пішов плакатися на телеканал Медведчука.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: