Коли введуть локдаун в Україні розповіли міністри

14 грудня 2020 о 15:30 - 1688
Коли введуть локдаун в Україні розповіли міністри

Міністри розповіли в своїх інтерв’ю, як та коли може бути введений локдаун в Україні вже після новорічних свят.

Про це повідомив сайт «Українські новини».

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, що доцільно вводити локдаун при збільшенні хворих коронавірусів до 25-30 тис. на добу і заповнювання ліжок понад 75%. Також він вважає, якщо не ввести локдаун у січні наступного року, то доведеться його вводити з більш жорсткими карантими обмежуваннями, коли хворив вже буде  32-35 тисяч за день.

Цю ж думку висловив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов. Він запевнив, що уряд працює над збільшенням кількості ліжок до 90 тис.

Одже 9 грудня Кабінет Міністрів прийняв рішення ввести локдаун з посиленням карантих, які будуть діяти з 8 по 24 січня. На період дії локдауна влада хоче закрити ТРЦ, непродовольчі ринки та заклади громадського харчування.

Міністри також пояснили чому локдаун не будуть вводити до 8 січня, тому що грудень, за їх словами, є дуже важливим з місяців для сфери торгівлі та обслуговування, а в період новорічних і різдвяних свят українці йдуть на «природний локдаун».

Але медики не погоджуються з цією думкою, треба вводити локдаун на новорічні та різдвяні свята, після них вже може бути запізно і хворих буде дуже багато.

Також ми писали чи відступає пандемія коронавірусу на Дніпропетровщині.

Поділитися: