Китай визнав низьку ефективність закуплених Україною вакцин

12 квітня 2021 о 18:00 - 948

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Китай визнав низьку ефективність закуплених Україною вакцин

Голова Китайського центру з контролю і профілактиці захворювань Гао Фу визнав, що ефективність китайських вакцин від коронавируса низька, тому, мабуть, їх доведеться комбінувати, щоб підвищити ефект. За словами керівника Центру, розроблені в Китаї препарати від коронавируса “не надають дуже високого рівня захисту”.

Про це повідомляє Ukrrudprom.

“Зараз офіційно розглядається питання, чи слід нам використовувати вакцини різних технічних виробництв для процесу імунізації”, – зазначив Гао Фу.

Згідно з результатами клінічних випробувань в Бразилії, ефективність препарату китайської фармацевтичної компанії Sinovac Biotech Ltd. в запобіганні інфікування коронавірусів – на рівні в 50,4%.

У той же час, за даними самої компанії, препарат запобігає важкий перебіг COVID-19 на 80%. Дві інші вакцини китайської корпорації Sinopharm демонструють ефективність в 79,3% і 72,5%. Відповідний показник вакцини китайського біофармацевтичної гіганта CanSino – 65%.

Використання іноземних препаратів для щеплень від коронавируса в КНР поки не схвалили.

25 березня в Київ прибула партія в 215 тис. доз (із запланованих 1,9 млн доз) вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Вакцину закуплено за державні кошти.

Міністерство охорони здоров’я України планує використовувати цю вакцину першої черги для маломобільних груп населення похилого віку.

Також “Лица” писали: У МОЗ назвали умову завершення пандемії коронавірусу в Україні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: