Кіпр, Сейшели, Беліз, Британські Віргінські острови, – Музей спротиву голодомору привів до офшорів Корбана

16 липня 2020 о 15:15 - 5053

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Кіпр, Сейшели, Беліз, Британські Віргінські острови, – Музей спротиву голодомору привів до офшорів Корбана

Для накладення обтяження на будівлю по вул. Старокозацькій (Комсомольській), 40-Б у Дніпрі, де зареєстрували Комунальний заклад «Музей спротиву голодомору» Дніпровської міськради, дві фірми бізнес-партнера мера Дніпра Філатова – Геннадія Корбана уклали одна з одною іпотечний договір.

Це можна зрозуміти з відомостей державних реєстрів стосовно речових прав на нерухоме майно та даних аналітичної платформи YouControl.

Так, власником будівлі по Старокозацькій 40-Б є ТОВ «Центральний універсальний магазин Дніпро» (код 41807358).

Цим ТОВ володіють ТОВ «ФКС-Консалт» (код 31825056) на 68% та на 32% – компанія «ТЕРРАНО ГРУП ІНК.» (TERRANO GROUP INC.) з держави Беліз у Центральній Америці.

Власницею 100% «ФКС-Консалт» є Герасимова Людмила Євгенівна з Дніпра, ексгенеральна директорка ТОВ «ФК «Славутич-Капітал» Геннадія Корбана. А власник белізської компанії, – через компанію «ТЕРРАНО ГРУП ІНК.» (TERRANO GROUP INC.) з держави Сейшельські Острови у Африці, – громадянин Сейшельських островів Джупітер Антуанет Філомени.

Нагадаємо, раніше ТОВ «Центральний універсальний магазин Дніпро» належало офшору Христодулу Марії з Кіпру.

За рік до того, як був створений Музей спротиву Голодомору, «Центральний універсальний магазин Дніпро» під іпотеку будівлі на Старокозацькій узяв 8,15 млн гривень у борг в ТОВ «ГУМ» (код 21853959). Строк повернення боргу, за даними Державного реєстру іпотек, – до кінця ц.р.

ТОВ «ГУМ» раніше належало, – через «ФАНВОРД ТРЕЙД ЕНД ІНВЕСТМЕНТ КОРП.» (FUNWARD TRADE AND INVESTMENT CORP.) з Британських Віргінських островів на Карибах, –  громадянам Ізраїлю Бірману Ігорю та Светліц Михайлу, які були зареєстровані в одній квартирі з сестрою Геннадія Корбана – Вікторією Корбан. Представником офшору в Україні був бізнес-партнер Геннадія Корбана Угрін Віктор Миколайович. Наразі він керує Донецькою обласною організацію політичної партії «Справа» – партії, яка «робилася під мера Філатова» у 2018-му.

Кінцевим бенефіціарним власником «ГУМу» – через кіпрські офшори «БРЕДМУР ЛІМІТЕД» (BRADMOOR LIMITED) та «ЕЛ.ОУ. ІНТЕРНЕШНЛ РЕІЛВЕЙ СТЕНДАРДЗ ЛІМІТЕД» – значиться ізраїльтянин Левін Ігор.

Цікаво, що на момент введення в експлуатацію у 2004 році, згідно реєстру будівля на Комсомольській, 40-Б належала ТОВ «Бізнес Менеджмент Груп» (код 32007672). Наразі воно перейменовано на «ОНМ-Лімітед», власниця – переселенка з окупованої АР Крим.

Фото анонсу – google-maps

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: