Кінець епохи бідності: українці купують все більше нових авто

02 квітня 2021 о 14:30 - 1443

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Кінець епохи бідності: українці купують все більше нових авто

Український ринок нових легкових автомобілів закінчив березень з результатом трохи більше ніж 9 тис. реалізованих і зареєстрованих авто. Це на 45% більше відносно березня минулого року.

Про це повідомляє Укравтопром.

Щодо попереднього місяця попит на нові автомобілі в Україні збільшився майже на 43%. Також березень став найурожайнішим місяцем першого кварталу поточного року.

Провідну позицію на ринку, як і минулого року, зберегла за собою RENAULT. У березні нові автомобілі цієї французької марки отримали 1256 українських реєстраційних номерів. У порівнянні з минулим роком березневі реєстрації нових Рено збільшилися на три відсотки.

На другому місці TOYOTA – 1171 авто цієї марки поповнило український автопарк. Свій березневий результат Тойота поліпшила на 77 відсотків.

Третю сходинку рейтингу зайняла KIA, за автомобілі якої своїми гаманцями проголосували 646 покупців, що на 12% більше, ніж минулого року.

Четверта позиція у SKODA – 627 авто, що в 2,3 разу більше в порівнянні з березнем 2020 р.

Завершує п’ятірку лідерів місяця з більш ніж 4-кратним зростанням продажів – VOLKSWAGEN, в заліку якого 525 машин.

Бестселером на українському ринку нових легкових автомобілів за підсумками березня став автомобіль Toyota RAV4, який вибрали 644 покупця. Всього в першому кварталі 2021 в Україні свою першу реєстрацію пройшли 21,1 тис. нових легкових авто, що на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Також “Лица” писали: Виробництво легковиків в Україні збільшилося у 3 рази за останній рік.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: