Київське «Динамо» переграло «Гент» у першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів

24 вересня 2020 о 10:29 - 5109

Avataradmin

У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» обіграло «Гент», граючи майже весь другий тайм в більшості — 2:1.

На старті першого тайму українській команді вдалося забити швидкий гол. Буяльський невдало вдарив, але м’яч потрапив у ноги Супрязі, який з кількох метрів відкрив рахунок — 0:1. Суддям довелося дивитися відеоповтори, аби зарахувати м’яч —Влад уникнув офсайду буквально на кілька сантиметрів.

В середині першого тайму травмувався Яремчук. Ближче до перерви кияни віддали ініціативу господарям і не зуміли втримати перевагу. Після подачі з кутового Кляйндінст (який і замінив Яремчука) випередив Бущана, який відверто помилився на виході — 1:1.

Ще один українець «Гента» Роман Безус також не зміг дограти матч до кінця — в другому таймі він швидко отримав дві жовті картки поспіль.

«Динамо» здобуло перемогу після того, як м’яч рикошетом від Пластуна відлетів до Де Пени, який пробив між ніг воротарю — 1:2.

Наприкінці гри «динамівці» намагалися забити третій м’яч та фактично вирішити долю путівки до групового етапу Ліги чемпіонів, однак забити гостям не вдалося. Бельгійці також мали декілька чудових атак, однак захист киян не дозволив супернику зрівняти рахунок.

Гра-відповідь відбудеться 29 вересня в Києві. Початок — о 22.00.