Київстар і Global Office «прокачають» навички підприємництва українських підлітків

19 листопада 2020 о 12:12 - 1603

verasta3verasta3


Київстар і Global Office «прокачають» навички підприємництва українських підлітків

Понад 600 школярів з різних куточків України отримають нові знання та навички в сфері інновацій та підприємництва в рамках ініціативи «Dreaming Big with Kyivstar», а топ-менеджери «Київстар» стануть лекторами проекту.

Про це повідомили в прес-службі компанії «Київстар».

Протягом трьох років «Київстар» підтримував ініціативу GoСаmp  громадської організації Global Office. Волонтери з різних країн і ментори «Київстар» приїжджали в українські школи і викладали учням іноземні мови, допомагали долати мовний бар’єр, надихали думати критично і креативно. Цього року формат довелося змінити на двотижневий онлайн-марафон і розробити спеціальну інтерактивну програму «Dreaming Big with Kyivstar».

«Місія Київстар – відкривати нові можливості та змінювати життя на краще за допомогою технологій. Ми впевнені, що розвиток підприємницького духу та інноваційного мислення не тільки допоможе підліткам бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці в майбутньому, а й підштовхне створювати революційні ідеї, які будуть розвивати нашу країну і світ. Саме тому ми четвертий рік поспіль підтримуємо проєкт, а наші співробітники виступають менторами. Вони готові поділитися своїм досвідом», – розповіла Анна Захараш, директор з корпоративних комунікацій «Київстар».

З 16 по 27 листопада 600 учнів з 50 українських шкіл, які подали заявку на участь, чекають пізнавальні вікторини, конкурс на кращий підприємницький проєкт, робота з менторами і лекції з основ підприємництва, маркетингу, управління проєктами та креативного мислення. До zoom-зустрічей також долучаться 10 іноземних волонтерів з різних країн і понад 20 співробітників «Київстар» в якості менторів.

За весь час співробітництва «Київстар» і Global Office понад 5.500 учнів зі 170 шкіл отримали нові знання і навички в сфері інновацій та підприємницької діяльності, а близько 75 співробітників компанії стали менторами проекту.

«Тривале партнерство громадської ініціативи GoGlobal і соціально відповідального бізнесу «Київстар» стало прецедентом для громадського сектору в Україні. Бізнес довів, що вельми зацікавлений в глибинних суспільних змінах, зокрема – в освіті. Спільний флагманський проект GoCamp демонструє це наочно. Українським школярам цікаві інтерактивні уроки і бізнес-кейси, їм подобається вивчати іноземну мову з носіями і спілкуватися без бар’єрів, опановувати Діджитал-навичками і розвивати власні бізнес-ідеї», – поділилася Оксана Нечипоренко, директор громадської організації Global Office.

Розвиток цифрових навичок та інноваційного підприємництва – це один з ключових напрямків стратегії корпоративної соціальної відповідальності «Київстар», куди також входять напрями «Безпека в Інтернеті», «Корпоративне волонтерство» та «Партнерство заради досягнення цілей сталого розвитку».

Нагадаємо, онлайн-курс з діджитал-маркетингу для школярів і підлітків можна безкоштовно пройти на порталі «Дія. Цифрова освіта».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: