Київське «Динамо» переграло «Львів» у матчі української Прем’єр-ліги

19 вересня 2020 о 21:26 - 1830

adminadmin

У рамках 3-го туру української Прем’єр-ліги київське «Динамо» вдома приймало футбольний клуб «Львів». Цей матч, як і попередні, відбувся за порожніх трибун. Однак кореспонденту сайту «Лица» вдалося відвідати цей матч наживо.

Перед зустріччю кияни після двох зіграних матчів мали в активі 4 очки, займаючи 4-е місце, тоді як «Львів», який отримав по носі в Ковалівці тиждень тому, замикав таблицю. Водночас усередині тижня «Динамо» вдалося обіграти алкмарський «АЗ» та вийти до плей-офф Ліги чемпіонів. Тому втрату двох очок у попередньому матчі чемпіонату з донецьким «Олімпіком» варто було розглядати через призму підготовки до матчу кваліфікації до найпрестижнішого футбольного турніру серед клубів.

Незважаючи на складну гру проти клубу з Нідерландів, від підопічних Мірчі Луческу уболівальники очікували тільки перемогу. Тому з самого початку матчу кияни пішли в атаку. Вже на 10-й хвилині Сирота втратив чудовий шанс відзначитися. Після розіграшу кутового на правому фланзі захисник виграв повітря, але вдарив не в тому напрямку. Однак у перші 30 хвилин першого тайму цей момент так і лишився єдиним небезпечним у киян. «Динамо» тримало м’яч під своїм контролем, однак організувати гольову атаку футболістам столичного клубу не вдавалося. Львівяни вдавалися до тактики дрібного фолу, у результаті чого до тієї ж 30-ї хвилини Максим Грисьо та Мігкель Айнсалу побачили перед собою жовте світло.

Непоганий момент виник у Владислава Супряги та Беньяміна Вербича на 35-й хвилині матчу, однак молодий нападник спіткнувся на останньому захиснику. По-справжньому найнебезпечніший момент першого тайму стався за п’ять хвилин — після контратаки Вербич бив з меж штрафного, голкіпер «Львову» Сергій Литовченко зреагував, після чого було словенець виконав простріл. Проте замкнути його було нікому.

По перерві головний тренер «Динамо» Мірча Луческу зробив одразу чотири заміни та, імовірно, провів «виховну бесіду» із підопічними. Як це було, ми, напевно, ніколи не дізнаємося, але факт залишається фактом: вже за дві хвилини після початку другого тайму форвард киян Владислав Супряга заробив пенальті — сфолив Єгор Клименчук. Пенальті вдало виконав Віктор Циганков — 1:0. Забитий м’яч не став випадковістю: новий квартет півзахисників виглядав куди мобільніше і куди агресивніше. Складно сказати, чому так пасивно діяли гравці стартового складу.

Одразу після голу «Динамо» момент мав винуватець пенальті Клименчук, проте дальній удар півзахисника пройшов повз ворота. Проте «Львів» не склав зброю та пішов уперед великими силами. Львівяни могли пропустити, однак навпаки зуміли відігратись — на 62-й хвилині удар Кравчука після навісу відбив Бущан, однак Макс Джурай Челич зумів затовкати м’яч у ворота. Голкіпер киян нічого не змів вдіяти.

«Динамівцям» нічого не лишалося, як іти вперед та забивати другий м’яч. Після відкидки Вербича потужно з меж штрафного бив Циганков — м’яч пройшов вище. Пізніше Бущан потужним виносом по суті виводить Циганкова один на один з Литовченко, і останній в підсумку тягне щільний удар півзахисника з лінії штрафного.

Регулярні фоли і паузи розпалили обстановку і на лавках запасних. Виник невеликий конфлікт, і в підсумку по жовтій картці отримали Цецадзе і один з помічників Луческу.

Вже за декілька хвилин «Львів» залишився у меншості. Маруан отримав другу жовту картку за удар ліктем. А вже на 86-й хвилині «Динамо» знову вийшло уперед. Супряга заробив небезпечний стандарт біля лінії штрафного, а Шапаренко вдало реалізував стандарт — 2:1.

У кінці матчу кияни взяли м’яч під власний контроль для того, щоб уникнути неприємних сюрпризів від футболістів «Львову». Киянам вдалося не тільки захистити свої ворота, але й збільшити перевагу. Супряга поставив крапку і зняв всі питання. А до воріт Влада вивів Шапаренко, углядівши щілину в захисній шерензі «Львову».

У підсумку 3:1 — нервова перемога киян на класі.

Нагадаємо, «Дніпро-1» програв другу гру поспіль: суддя помилився, а тренер пішов у відставку.