Керівництво області відзначило День Соборності України урочистим покладанням квітів

22 січня 2022 о 13:00 - 8948

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Керівництво області відзначило День Соборності України урочистим покладанням квітів

З нагоди святкової дати очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук та перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов поклали квіти до пам‘ятника Тарасу Шевченку. 

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

«Акт Злуки, проголошений 103 року тому, підтвердив, що попри розмаїття традицій та історичний шлях розвитку наших регіонів, український народ хоче жити у своїй незалежній державі. Універсал засвідчив волю українців до етнічної й територіальної єдності. І це той вибір, який повинен залишатися незмінним й ніколи не піддаватися сумнівам. Вітаю українців зі святом! Пам‘ятаймо, ща наша сила — в нашій єдності», — привітав українців голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За словами присутніх, понад століття тому українці показали яскравий приклад демократичного єднання. 

«День Соборності — одне з найголовніших свят для мільйонів українців. Акт Злуки об‘єднав всі землі в одну державу, і це дійсно історична подія, яка об’єднала наших пращурів і має згуртовувати нас та наших нащадків», — зазначив перший заступник очільника Дніпро ОДА Володимир Орлов.

EB32448A-3102-442B-A6DC-62762EB2D84D

Сьогодні Україна вимушена продовжувати боротьбу за незалежність і самостійність. Тому соборність, на думку голови обласної ради, залишається на порядку денному національних завдань.

“Лица” вже повідомляли про таке:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: