Катерина Збарська: для Філатова подвійні стандарти — норма

14 листопада 2020 о 15:48 - 2357
Катерина Збарська: для Філатова подвійні стандарти — норма

Депутат міської ради Дніпра 7 скликання Катерина Збарська прокоментувала популістське звернення Бориса Філатова до містян з приводу «карантину вихідного дня».

Вона пише у Facebook:

Вчора поки ще мер Дніпра Філатов закликав городян купувати сосиску і каву у підприємців, тим самим «дозволивши» їм працювати в карантин вихідного дня.
Таке собі загравання з виборцем.
Але він, на відміну від того ж мера Львова Садового, не взяв на себе жодного зобов’язання або відповідальності захищати цих людей.
Робіть висновки, малий і середній бізнес. Ось реальне ставлення Філатова до вас — зловити хайп, відписавшись в мережі і потім заховати голову і послатися, що він не впливає на поліцію.
Подвійні стандарти для нього норма.
Згадайте, як він паплюжив голову Індустріального району за те, що той захворів, і як Боря проводив сесії у дворі міськради з дистанцією в 1,5 метра. І в той же час проводив багатотисячні гуляння до Дня міста, порушуючи карантин. А потім у всіх бідах і переповнених лікарнях звинуватив студентів. Забувши про те, що не захотів виділити гроші на реконструкцію лікарень і закупівлю медобладнання.

 

Поділитися: