Кандидат в депутати від «Пропозиції» звинуватив містян у зменшенні кількості транспорту

01 жовтня 2020 о 15:15 - 7072

adminadmin


Кандидат в депутати від «Пропозиції» звинуватив містян у зменшенні кількості транспорту

Кандидат в депутати Дніпровської міської ради від політичної партії «Пропозиція», спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради Іван Васючков звинуватив людей в зменшенні кількості транспорту.

Так, Іван Васючков, підписаний у чаті департаменту транспорту як А. Лінкольн, повідомив, що інтервал громадського транспорту в час-пік залежить від ситуації з пробками. Також чиновник порадив передати привіт «борцям за безкоштовні парковки». На думку чиновника, саме їхні зусилля збільшили трафік у місті на 20-30%.

Проте чиновник забув вказати, чому він так цілеспрямовано захищає прибуткові для офшорної компанії «Паркт Сервіс Группе» платні парковки. Саму фірму пов’язують з Геннадієм Корбаном.

На изображении может находиться: текст «елена интервал движения интервалдвижения62 62 12-15 минут B часы пик. 20-30в межпик и последние реисы Bo многом интервал в час пик зависи от ситуации пробками борцам за бесплатные парковки отдельный привет передайте именно их усилия увеличили трафик в городе BO многом за счет иногородних жителей на уровень пробок час пик без малого на 70 по сравнению с сентябрем прошлого года.»

Раніше «Лица» повідомляли, що за платні парковки у Дніпрі голосували депутати із «союзу Філатова та Медведчука».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: