Кабмін пропонує виділяти гранти заробітчанам, які повернулися в Україну

27 січня 2021 о 19:30 - 2845

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Кабмін пропонує виділяти гранти заробітчанам, які повернулися в Україну

Кабмін пропонує на розгляд Верховної Ради законопроект, який передбачає виділення до 150 тисяч гривень людям, які повернулися в Україну і хочуть відкрити власну справу.

Про це повідомив в Telegram прем’єр Денис Шмигаль.

“Одне з головних умов – особа повинна інвестувати і власні кошти в сумі не меншій, ніж та, що видало держава. Ми розраховуємо, що така підтримка дасть стимули для людей залишатися в Україні, відкрити власний бізнес, інвестувати кошти в свою громаду і в нові робочі місця для українців.
Це розумна політика, яка спрямована на те, щоб українці розвивали власну економіку і країну “, – написав прем’єр.

На відкриття власної справи трудовими мігрантами в уряді пропонують виділити з державного бюджету 108 млн грн.

Передбачається, що таку допомогу зможуть отримати 720 чоловік.

“Законопроектом також передбачається, що фінансування програми для економічної реінтеграції трудових мігрантів залежить від їх страхового стажу.
Так, громадяни України, які мають страховий стаж понад 10 років, зможуть отримати одноразову допомогу на безповоротній основі за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
У той же час громадяни, які мають менший страховий стаж, зможуть отримати допомогу в формі безпроцентного державної позики і повинні повернути кошти протягом наступних 5 років “, – повідомляється на Урядовому порталі.

Також учасники програми зможуть отримати безкоштовні консультації з питань організації підприємницької діяльності та пройти профільний навчальний курс по створенню бізнес-плану.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: