Ізраїль готується до масової евакуації євреїв із України у разі вторгнення Росії

25 січня 2022 о 14:00 - 10506

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Ізраїль готується до масової евакуації євреїв із України у разі вторгнення Росії

Ізраїльський уряд готується до можливості того, що тисячі українських євреїв захочуть іммігрувати до країни у разі вторгнення РФ.

Про це повідомляє Times of Israel.

В Ізраїлі представники різних урядових установ та груп, канцелярії прем’єр-міністра, міністерства оборони, міністерства у справах діаспори та Єврейського агентства, а також міністр закордонних справ обговорили можливу евакуацію українських євреїв у разі вторгнення Росії до України.

“Близько 75 000 осіб, які проживають на сході України, мають право на отримання ізраїльського громадянства”, – повідомив уряд Ізраїлю.

Влада країни стверджує, що Ізраїль уже давно має плани масової евакуації євреїв з різних країн у разі потреби, і ці плани для України були оновлені у зв’язку зі зростанням напруженості.

Представник міністерства закордонних справ заявив, що Ізраїль наразі не очікує на сплеск імміграції з України і зазначив, що такими імміграційними питаннями займається Єврейське агентство. Проте чиновник зазначив, що міністерство вивчає питання, пов’язані із приблизно 10 000 громадянами Ізраїлю в Україні.

Раніше «Лица» також писали про те, що Володимир Зеленський дуже розсіяна людина та не знає, що таке політика (відверті цитати з інтерв’ю різних років). 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: