Іноземці знову можуть приїжджати в Україну

29 вересня 2020 о 11:11 - 7068

verasta3verasta3


Іноземці знову можуть приїжджати в Україну

Норма в постанові уряду № 641 щодо заборони в’їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня втратила свою чинність. Тому з понеділка, 28 вересня,  іноземцям дозволено в’їзд в Україну.

Про це розповів помічник голови Держприкордонслужби України – прес-секретар Андрій Демченко.

«Та норма, яка прописана в постанові уряду №641 про заборону в’їзду, діяла до 00:00 28 вересня, тобто з 00:00 сьогодні вона втратила свою чинність», – розповів Демченко.

Зокрема, тепер в Україну можуть приїжджати всі іноземці, в тому числі з туристичною метою.

Водночас, обов’язковим для таких осіб є наявність медичного страхування, яке покриває витратити на лікування коронавірусу. Без такого полісу, прикордонна служба має право не впустити мандрівника в країну.

Крім того, якщо мандрівник прибуває з країн «червоної зони», потрібно буде пройти 14-денний карантин або здати ПЛР-тест. Також можна пройти тестування до приїзду в Україну, але на момент перетину кордону з моменту здачі аналізів повинно пройти не більше 48 годин.

Неофіційною причиною останньої заборони вважається необхідність обмежити поїздки хасидів в Умань на святкування єврейського Нового року Рош ха-Шана. Багато з паломників приїжджали з Ізраїлю, де зараз спостерігається найбільший в світі приріст випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: