Ігри Нескорених ONLINE: цьогоріч 20 АТОвців Дніпропетровщини долучилися до змагань

19 листопада 2020 о 13:30 - 1217

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Ігри Нескорених ONLINE: цьогоріч 20 АТОвців Дніпропетровщини долучилися до змагань

Ігри Нескорених 2.0 ONLINE. Цьогоріч до всеукраїнських спортивних віртуальних змагань долучились 20 ветеранів АТО/ООС з Дніпропетровщини.

Про це повідомив  в.о начальника управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Олександр Чумак.

«Ігри нескорених»  це не просто спортивні змагання для військових, які травмувалися чи отримали інвалідність під час бойових дій. А ще й свого роду психологічна та соціальна реабілітація, можливість відволіктися від тяжких думок та отримати приємні емоції у колі побратимів»,  розповів в.о начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак.

До віртуальних Ігор Нескорених долучилися 17 військових з Кривого Рогу.

Учасники команди Invictus Kryvbas змагаються в усіх 8 представлених видах спорту – пауерліфтингу, стрільбі з лука, велоспорті, плаванні, бігу, стрибках у довжину, штовханні ядра та веслуванні.

Також в онлайн-змаганнях беруть участь троє ветеранів з Дніпра. Серед них – Іван Казаєв.

«Цьогоріч вже вчетверте братиму участь в «Іграх Нескорених». Але вперше – в онлайн-форматі. Планую позмагатися у пауерліфтингу, веслуванні та стрільбі з лука. Безперечно, «живі» змагання більш захоплюючі, адже там і азарт, і спілкування з хлопцями. Але, гадаю, буде все одно цікавий досвід», – розповів ветеран АТО/ООС Іван Казаєв.

Загалом до змагань долучилися 102 ветерани АТО/ООС зі всієї країни. До 22 листопада вони можуть знімати та відправляти до оргкомітету відео з фіксацією своїх результатів.

Після цього журі визначить переможців.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: