Гуфман-Корбан судяться з Філатовим, той «грає в піддавки»

22 квітня 2021 о 14:35 - 810

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Гуфман-Корбан судяться з Філатовим, той «грає в піддавки»

Без поважних причин не з’явилися представники Дніпровської міської ради та її Департаменту по роботі з активами на судове засідання за позовом ТОВ «ІнвестДніпро» (код 39479735). І відзиву на позов та письмових пояснень не надали. Суддя навіть пригрозив відповідачів оштрафувати.

Про це йдеться в матеріалах Реєстру судових рішень по справі № 904/3258/21.

Як раніше писали «Лица», фірма «Інвестдніпро», яка також володіє 70% найстарішої газети Дніпропетровської області «Зоря», порівну належить фактично:

  • бізнес-партнеру мера Дніпра Бориса Філатова, а також «головному громадському діячу міста Дніпро» Корбану Геннадію Олеговичу,
  • першому заступнику голови Дніпропетровської обласної ради, голова депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Дніпропетровській облраді Гуфману Геннадію Леонідовичу.

Позивач просить стягнути солідарно з мерії та департаменту

«2.391.041,21 грн (в т.ч.: 1.166.939,00 грн – грошові кошти сплачені за договором купівлі-продажу №176/А від 23.02.2015р.; 1.014.820,49 грн – інфляційні втрати та 209.281,72 грн. – 3% річних) майнової шкоди, спричиненої втратою позивачем права власності на нерухоме майно, внаслідок незаконних дій та рішень відповідачів».

Як можна зрозуміти, йдеться про приміщення площею 189,6 кв.м у будівлі Державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» за адресою м. Дніпро, вул. Писаржевського, 1А.

Будівлі інституту ім. Осади вкрали у держави за президентства Віктора Януковича. Дніпропетровська міськрада продала їх, у т.ч. частину – ТОВ «Інвестдніпро».

Договор купівлі-продажу підписував директор Департаменту корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської міськради Олександр Величко, а завірила нотаріус Яна Гуфман – дружина Геннадія Гуфмана, тодішнього депутата Дніпровської міської ради від Партії регіонів і очільника постійної комісії міськради з питань комунальної власності.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: