Грузія та Кіпр відкривають свої кордони для українців

26 березня 2021 о 15:30 - 2186
Грузія та Кіпр відкривають свої кордони для українців

Головний редактор Оперативної Служби Новин ІА «Мост-Днепр» Ангеліна Мороз розповіла, які країни вже зараз відкриті для українських туристів.

Про це стало відомо під час пресконференції.

«Зараз українці вільно можуть виїхати на відпочинок в Єгипет, Болгарію, Туреччину, Об’єднані Арабські Емірати, на Мальдіви і Галапагоси. Грузія і Індії також дозволили в’їзд українських туристів. А з 1 квітня анонсує відкриття своїх кордонів і Кіпр. Українці також можуть відвідати Великобританію, але доведеться 10 днів провести на самоізоляції і на 8-ій її день здати повторний тест на коронавірус», повідомила вона.

З додаткових документів необхідно пред’явити негативний тест на коронавірус, зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону, і заповнити спеціальні електронні форми і «декларації здоров’я» на сайтах Міграційної служби країн. А в Домінікані, Мексиці і Танзанії навіть не потрібно пред’являти тест — країни повністю відкриті для туристів.

«Примітно, що для подорожі до Індії ще необхідно буде заповнити заявку на сайті аеропорту Нью-Делі за 72 години до поїздки і пред’явити негативний тест на коронавірус. ОАЕ також впровадили нові вимоги до українських туристів — якщо прилетіли в Абу-Дабі з інших еміратів, то необхідно відсидіти 10 днів карантину », — зазначила Ангеліна Мороз.

Закритими для українських туристів поки що залишаються Польща, Чехія, Італія, Іспанія, Німеччина, Фінляндія, Ізраїль, Португалія, Угорщина, Чилі.

«У Марокко заборонили в’їзд українських туристів на «невизначений термін», Канада продовжила заборону до 21 квітня, а Аргентина до 9 квітня. Таїланд також обмежив регулярне авіасполучення. А Камбоджа впровадила обов’язковий 14денний карантин для всіх туристів. Ми і далі будемо стежити за ситуацією», прокоментувала головний редактор Оперативної Служби Новин.

Нагадаємо, в Україні рівень безробіття перевищив 10%.

 

Поділитися: