Громади і міста Дніпропетровщини перемогли у всеукраїнському конкурсі цифровізації

30 жовтня 2020 о 12:00 - 1320
Громади і міста Дніпропетровщини перемогли у всеукраїнському конкурсі цифровізації

У Києві підбили підсумки всеукраїнського конкурсу цифровізації «Ефективна громада». Серед переможців – три громади і два міста Дніпропетровщини. Журі визнало найкращими практики Межівської, Софіївської та Покровської громад, Дніпра і Кривого Рогу.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Основна мета конкурсу «Ефективна громада» – оцінити цифрову  трансформацію міст і областей. Це дасть можливість виробити загальнонаціональну стратегію на майбутнє, – сказали в прес-службі Дніпропетровської ОДА. – Всього свої проекти на конкурсі  представили близько 100 ОТГ і міст України. Журі розглянуло 700 заявок і вибрало 39 переможців в 16 номінаціях. Одними з кращих визнали три громади і два міста Дніпропетровщини».

Покровська селищна громада перемогла в номінації «Взаємодія влади і громади». Межівська і Софіївська ОТГ – в номінації «Цифрова екосистема». У «цифровому волонтерстві» кращими визнали практики Дніпра, в категорії «Розвиток цифрової громади» – Кривий Ріг.

«Активно впроваджуємо в ОТГ інформаційні технології. Зокрема, у нас працює система електронного документообігу, діє віртуальний офіс адмінпослуг, реєстр майна і адресний реєстр, геоінформаційна система ArcGIS, автоматизована система екомоніторингу, програмний комплекс «Медстат».

Всі ці напрацювання представили на конкурсі. Переконані, що для успішного розвитку громади, створення прозорої комунікації з суспільством, поліпшення доступу до адмінпослуг вкрай важливо впроваджувати сучасні інструменти електронного урядування та електронної демократії», – зазначив голова Межівської селищної ОТГ Володимир Зражевський.

Конкурс реалізувало Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з швейцарсько-українською програмою EGAP.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації розпочинає роботу над впровадженням кваліфікованого електронного підпису Смарт-Дія у мобільний застосунок «Дія».

Поділитися: