Голова правління Сбєрбанку Росії назвав Дніпро столицею телефонних шахраїв

04 жовтня 2021 о 18:00 - 2783

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Голова правління Сбєрбанку Росії назвав Дніпро столицею телефонних шахраїв

Заступник голови правління Сбєрбанку Росії Станіслав Кузнєцов назвав українське місто Дніпро столицею телефонного шахрайства, тут аферисти організували близько 150 колл-центрів.

Про це він повідомив в Youtube.

Кузнєцов відзначив, що хоч Київ і є столицею України, але насправді столицею телефонного шахрайства сьогодні є місто Дніпро.

Кузнєцов відзначив, що на даний момент в Дніпрі функціонують близько 150 колл-центрів, які під виглядом представників правоохоронних органів здійснюють свою шахрайську діяльність.

За його даними, по відношенню до клієнтів Сбєрбанку кількість випадків телефонного шахрайства скоротилося вдвічі, проте в інших кредитних організаціях фіксується приріст.

За словами Кузнєцова, це означає, що телефонні шахраї просто перетекли від одних клієнтів до інших. Також заступник голови правління Сбєрбанку зазначив, що експерти фіксують 3-7 тисяч дзвінків в день, іноді в “кращі дні” вони фіксують близько 10 тисяч таких дзвінків. 50% громадян взагалі не беруть телефон з різних причин і не відповідають на такі дзвінки, але з 1% громадян все-таки вдається переговорити.

Раніше «Лица» також писали про те, що поклонниця «Путіна-красавчика» отримала у подарунок нерухомість в курортному селищі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: