Голова Дніпропетровської обласної ради оглянув будівництво спортивних об‘єктів у Кривому Розі

29 вересня 2021 о 09:00 - 9935

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Голова Дніпропетровської обласної ради оглянув будівництво спортивних об‘єктів у Кривому Розі

У Кривому Розі активно розбудовується спортивна інфраструктура. Разом з народними депутатами очільник Дніпропетровської обласної ради ознайомився з перебігом будівництва нового басейну в Центрально-Міському районі. Його зводять державним та обласним коштом в рамках програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Таку новину повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«В Центрально-Міському районі до цього часу не було такого спортивного об’єкта. Нині ж стартувало будівництво сучасного комплексу, який зможе щодня приймати понад 100 чоловік. Басейн матиме 5 доріжок довжиною 25 метрів, буде зона для глядачів, тренажерна зала», — сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

За словами народного депутата України Юрія Корявченкова, в новому басейні зможуть тренуватися як професійні спортсмени, так і всі охочі займатися плаванням.

«Такі ініціативи потрібні громаді, адже вони є одним з етапів підтримки спорту в місті і створення нових можливостей для юних спортсменів. Нам важливо, аби діти й дорослі займалися спортом, але ще важливіше – забезпечити для цього сприятливі та комфортні умови», — зазначив народний депутат.

Керівництво обласної ради, облдержадміністрації та народні обранці також завітали на стадіон «Спартак», де нині завершуються ремонтні роботи. Підрядники вже завершили облаштування футбольного поля, легкоатлетичних доріжок, встановили майданчик для кросфіту.

«Такої масштабної реконструкції, яка зараз триває на стадіоні «Спартак», не відбувалося десятки років. Сам стадіон був збудований ще в 30-х роках минулого століття і потребував повного оновлення», — повідомив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Володимир Орлов.

Після завершення усіх робіт на стадіоні «Спартак» можна буде проводити обласні та всеукраїнські спортивні змагання, матчі з футболу, волейболу, баскетболу. Буде відремонтований тенісний корт. Кошторисна вартість об’єкту — понад 170 млн грн. Цьогоріч в обласному бюджеті на будівництво заклали близько 50 млн грн.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Дніпрі та області побудують дві льодові арени.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: