Годувальники Дніпропетровщини і всієї країни: кращих аграріїв області відзначили до Дня працівників сільського господарства

12 листопада 2020 о 18:25 - 2336

AvatarVirsavia Gonchar


Годувальники Дніпропетровщини і всієї країни: кращих аграріїв області відзначили до Дня працівників сільського господарства

Кращих аграріїв Дніпропетровщини привітали з Днем працівників сільського господарства. Дипломи Мінекономіки вручив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Професія хлібороба – мабуть, найпочесніша в усі часи. Саме від трудівників полів залежить, чи матимемо що їсти. Обробляти землю та вирощувати хліб – нелегка праця. Я сам цього літа спробував побути комбайнером лише на півгодини і знаю, скільки зусиль докладають аграрії. Дніпропетровщина – у лідерах за збором ранніх зернових культур. І це – заслуга наших фермерів – добрих господарників, і, безумовно, завзятих трактористів та комбайнерів. Їм – наша шана і безмежні слова вдячності», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Тракторист Микола Береза із села Панасівка Новомосковського району працює на землі вже 30 років. Робота є завжди. Напередодні зими готує ґрунт під майбутні посіви, навесні – сіє, після – підживлює. Каже, за місяць може удобрити до 2 тис га.

«Народився 20 травня, під знаком Тільця, тож стати землеробом мені було призначено зірками. Найбільшу втіху від роботи отримую, коли бачу кінцевий результат власної праці. Коли збираємо хліб, який добре вродив» – каже Микола Андрійович.

Фермеру із села Вишневе Криворізького району Володимиру Коробкіну в 21 рік судилося переїхати з міста до села.

«Обрав аграрну справу випадково, так склалася доля. Та згодом втягнувся, і пішло-поїхало. Наразі у нашому господарстві – до 2 тис га землі, – поділився Володимир Георгійович. – Фермерство – достатньо прибутковий бізнес. Наша земля родюча, годує людей і приносить користь суспільству. Наприклад, ми допомагаємо і місцевим школам, лікарням. Загалом намагаємося підтримувати добробут на селі».

Загалом держава відзначила 7-х аграріїв Дніпропетровщини.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: