Галерея «Артсвіт» запрошує на виставку робіт київських художниць

26 квітня 2021 о 15:45 - 3177
Галерея «Артсвіт» запрошує на виставку робіт київських художниць

З 24 квітня і до 5 травня у будівлі галереї «Артсвіт» відбудеться показ виставки київських художниць Анни Ходькової та Крістіни Ярош під назвою “В ПОНЕДІЛОК. ETCHINGROOM1”.

Про це повідомили на офіційному сайті галереї.

Серія робіт київської графічної майстерні etchingroom1 торкається тем, які цікавили художниць Анну Ходькову та Крістіну Ярош ще до карантинів і локдаунів.

Виставку відкриває робота з написом “Дивне місце. Не розумію, де я знаходжусь”, яка якнайкраще ілюструє стан розгубленості, яку нині з художницями поділяє увесь світ. Тепер ніхто не розуміє, де знаходиться, тому потрібні підказки з наступної серії – “автобус”, який “їде дуже швидко”, “понеділок”, “8:35”.

«Самотність у великому місті, фатальність виходу з дому і смерть як буденне втілені у техніці мозаїки, виконаної з побутової плитки, яку можна зустріти в квартирах. Прощання з померлим сусідом біля під’їзду та робота патологоанатома римуються з очікуванням автобусу на зупинці біля дому. Ми живемо у світі, де немає більше нічого незвичного в розмовах про смерть та про фатальність, про трагічність і передчасність, про абсурд, який супроводжує нас щодня. etchingroom1 відчули цей нерв давно і транслюють його у своїх роботах», — описують виставку організатори заходу.

Виставку можна подивитись до 5 червня. Вхід вільний за умови дотримання карантинних норм та наявності захисної маски.

Нагадаємо, Оскар 2021: що обирають українські користувачі Google.

 

Поділитися: