Філатов дурить дніпрян фейковою соціологією, — політолог

14 жовтня 2020 о 12:56 - 10241

adminadmin


Філатов дурить дніпрян фейковою соціологією, — політолог

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що політтехнологи міського голови Дніпра Бориса Філатова намагаються забезпечити йому допомогу за допомогою фейкових соціальних опитувань. Про це спеціаліст написав на своїй сторінці у Facebook.

«Політтехнологи Філатова з регулярністю запускають «фургон з оркестром» фейковой соціології з метою сформувати, нехай і віртуальну, але найбільш прийнятну для них конфігурацію: Філатов — перший, Вілкул — другий, Краснов — третій, Риженко — четвертий. Вони знають, що «раціоналізм» українського виборця дуже дивний. У політиці він проявляється в голосуванні не за тих, чиї погляди розділяє виборець, а за тих, хто, на його думку, «пройде». Тому і конструюють паралельну реальність», — зазначив Андрій Золотарьов.

Проте, за словами політолога, реальність виглядає дещо по-іншому. Спеціаліст згадує, що у 2015 році, коли Александр Вілкул був реальним головним конкурентом Бориса Філатова на посаду міського голови Дніпра, проти ексрегіонала була масована піар-компанія. Наразі нічого цього немає. Але тепер «кошмарять» кандидата Сергія Риженка, який, у мріях фейкової філатовської соціології, займає четверте місце.

На думку Золотарьова, місцева патріотична тусовка, яка на дух не переносить Філатова, ніколи за Вілкула голосувати не буде, але цілком може підтримати в другому турі Риженка. Тому, напевно, в стратегії кампанії Філатова і присутнє завдання будь-яким способом не пустити Риженка до другого туру. Саме тому, за словами політолога, Риженка «мінусують», а також залякують його рідних.

«Був би, як вас запевняють, Риженко на четвертому місці, вже давно б перехрестилися б і забули. Але не виходить. Ось і подумайте, хто на фінішній прямій залишається головним противником слуги Корбана?», — написав Андрій Золотарьов.

За последний месяц на голову горожанам вывалили десятки предвыборных рейтингов имеющих весьма отдаленное отношение к…

Опубліковано Золотарьвом Андреєм Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Раніше «Лица» повідомляли, що пропагандисти Філатова «знищують технічного кандидата Корбана».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: