Філатов досяг електорального максимуму, – політолог

15 вересня 2020 о 12:15 - 6222

adminadmin


Філатов досяг електорального максимуму, – політолог

Керівник Центру «Третій сектор», політолог, політтехнолог Андрій Золотарьов на своїй сторінці у Facebook написав:

Свідомо чи несвідомо Філатов і компанія самі формують сюжет виборчої кампанії позначивши, що єдиною альтернативою Філатову в Дніпрі, здатної його прибрати з поста мера, є сам Зеленський. Як би там не було Зеленський залишається фігурою з найвищим загальнонаціональним рейтингом.  Тому кандидат, підтримуваний особисто Зеленським має всі шанси на перемогу.

Звичайно фактор президента працює, не так потужно, як рік тому, але цілком відчутно.

Соціологія це наочно ілюструє. Кандидати від Зе в різних обласних центрах легко виходять у другий тур. Наприклад в Києві Ірина Верещук швидко закріпилася на другому місці, або в Полтаві, де другим йде нікому не відомий представник партії «Слуга народу», який випереджає старожилів місцевої політтусовки.

Останні місяці показали, що титанічні зусилля Філатова і величезні гроші, що викидаються на кампанію, не призводять до зростання його рейтингу. Це означає, що Філатов досяг електоральної «стелі».  Чималі зусилля і ресурси кинуті і на «мінусовку» Сергія Риженка, підтриманого Зеленським.  І що характерно, нападають тільки на нього. Правда аж надто нав’язливо це роблять. Не бачили б загрози не атакували б.  А раз атакують значить у Філатова точно знають, що у Риженко є шанси на перемогу і нервують.

Варто зазначити, що, проводячи масштабне святкування Дня міста під час карантину, Філатов показав, що рейтинг для нього головніший за людське життя.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: