Фельдман для Корбана створює загальнонаціональний телеканал «Канал Центр»

24 травня 2021 о 15:05 - 5041

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Фельдман для Корбана створює загальнонаціональний телеканал «Канал Центр»

За словами номінального власника, центральна студія нового телеканалу буде у Дніпрі.

ТОВ «Телерадіокомпанія «Канал Центр», територіальна категорія мовлення – загальнонаціональне, отримало дозвіл на ліцензію на мовлення.

«Після сплати ліцензійного збору видати ТОВ «Телерадіокомпанія «Канал Центр», м. Дніпро, ліцензію на мовлення», – йдеться у рішенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення № 493 від 28.04.2021.

Власником телерадіокомпанії значиться мешканець міста Кременчук Полтавської області Фельдман Микола Володимирович.

Він раніше був головним редактором газети «Вісник Кременчука» та фундатором, разом із засновником інтернет-каналу Skrypin.ua Романом Скрипіним, медійної біржі.

На сайті працевлаштування Rabota.ua вже опубліковано профіль нового загальнонаціонального телеканалу, але вакансій поки немає.

Логотипом телеканалу «Канал Центр» є «куля градієнт червоного кольору, поділена на три частини вигнутою прозорою лінією (комбіноване)»

 

За даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ «Телерадіокомпанія «Канал Центр» (код 43929134) створене п’ять місяців тому за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б у м. Дніпро.

Як повідомляли «Лица», цей будинок належить фірмам, підконтрольним Корбану Геннадію Олеговичу, бізнес-партнеру міського голови м. Дніпро.

Корбан є керівником, Фельдман – підписантом, а обидва вони є співзасновниками ТОВ «Національний брокерський дім» (код 43201226).

Микола Фельдман є головою Полтавської облорганізації партії «Пропозиція».

На засіданні Нацради України з питань ТБ і РМ 28.04.2021, за даними Detector.media, Микола Фельдман зазначив, що має на меті зробити мережеве регіональне телебачення.

«У мене є досвід побудови мережі громадського телебачення. І зараз є ідея розвивати регіональне телебачення та говорити про програми регіонів. Ми працюємо над реєстром проблем в регіонах. І левову частину ефіру будемо присвячувати цьому», – сказав він.

Центральна студія, за його словами, буде у Дніпрі. Зараз власник телеканалу розвиває мережу регіональних кореспондентів.

Цікаво, що у рішенні №493 Нацради України з питань ТБ і РМ записано, що студія «Канал Центр» знаходитиметься за адресою:

«вул. Антоновича, буд. 48-б, кв. 26, м. Київ».

В цій квартирі також зареєстровані дві телекомпанії: «Масон ТВ» і «Закон ТВ» «політтехнолога» Петрова і блогера Барабошка.

Нагадаємо, підприємство ТОВ «Промторгсервісплюс» (код 35446659), зареєстроване в будівлі племінника Корбана на проспекті Слобожанському, 29 в м. Дніпро, здає в оренду Комунальному підприємству «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради відеокамери, штативи, об’єктиви і бездротові системи керування об’єктивами, квадрокоптер, сервери тощо.

С початку 2021 року на оренду теле- та мультимедійного обладнання КП підписало два договори на загальну суму 1,7 млн грн.

«Лица» писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: