Екс-секретар Дніпровської міськради промишляє рейдерством

30 листопада 2020 о 19:45 - 808

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Екс-секретар Дніпровської міськради промишляє рейдерством

Колишній секретар Дніпропетровської міськради, колишній регіонал Максим Романенко за допомогою рейдерського захоплення заволодів підприємством “Добробут” та обікрав членів громадської організації «Управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС» на 140 мільйонів гривень.

Про це 30 листопада, повідомив інформаційний портал “Стопкор.

Члени громадської організації «Управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС», які створили аграрне підприємство “Добробут“, звинувачують колишнього регіонала та екс-секретаря Дніпропетровської міськради, Максима Романенка у захоплені свого майна.

«Ми підозрюємо, що одним з організаторів цих дій є пан Романенко з Кривого Рогу, який свого часу при регіоналах був секретарем Дніпропетровської міської ради», – розповів голова ГО ветеранів Павло Селіхов.

Постраждалі власники захопленого підприємства «Добробут» розповіли що у вересні 2020 року відбулося рейдерське захоплення зловмисниками за допомогою правоохоронних органів, за їх думкою, адже жодних дій щодо розслідування не відбувається. Було присвоєно 7 тисяч тонн насіння соняшника та незаконно оформлені корпоративні права на себе.

Зі слів представника підприємства Вадима Протасова, на даний час досудового розслідування не має, правоохоронці дали можливість рейдерам скосити та зібрати урожай, сума збитків перевищує 140 мільйонів гривень.

Тому питання: чи буде за це хтось відповідати, залишається відкритим.

Раніше ми повідомляли також про рейдерську атаку, як невідомі захопили сільгосптехніку «Добробуту» на 28 млн грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: