Експортоорієнтований малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування

20 квітня 2021 о 12:01 - 2109

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Експортоорієнтований малий та середній бізнес зможе отримати пільгове кредитування

Уряд прийняв постанову, якою передбачено залучення кредиту від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) в розмірі $100 млн для надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування. Документ називається «Про деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування».

Про це повідомив Урядовий портал.

Завдяки проєкту відбуватиметься нарощення експортного потенціалу для стимулювання росту ВВП України в умовах падіння економічної активності у світі, спричиненого пандемією коронавірусу.

Уряд також підтримав розпорядження Президента України про утворення української делегації для участі у переговорах з МБРР та уповноваження голови правління акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» на підписання Гарантійної угоди між Україною та МБРР.

Нагадаємо, cільгоспвиробникам України нарахували 86 млн грн компенсації за залучені за січень-березнь 2021 року кредити.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: