Екс-голова Дніпропетровської облради розповів про розклад політичних сил у регіоні

10 грудня 2021 о 15:25 - 6215

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Екс-голова Дніпропетровської облради розповів про розклад політичних сил у регіоні

Святослав Олійник, який займав посаду голови Дніпропетровської обласної ради з листопада 2019 по грудень 2020, вважає перспективними політичними проектами Дмитра Разумкова, “УДАР” Віталія Кличка та Блок Вілкула.

Про це екс-керівник  Дніпропетровської обласної ради розповів у інтерв’ю сайту Главком.

Сам Святослав Олійник був обраний до облради від президентської партії “Слуга народу”. За словами Олійника, якби він збирався обіймати якусь посаду в іншій партії, то вийшов би з депутатства від «Слуги народу».

“Може, до речі, і вийду, бо зараз із «Слугою народу» мене нічого не пов’язує… Сьогодні мені цей мандат і не заважає, і не дає жодної користі. Я ні на що не претендую в області”, – зазначив політик.

Олійник вважає, що сьогодні президент Зеленский вибудовує авторитарну владну вертикаль.

На третій рік перебування у владі Зеленський почав вибудовувати дуже авторитарну модель управління державою. На мою думку, гіршу, ніж у Януковича“, – каже депутат.

Ще Олійник бачить можливим об’єднання ближче до виборів політичних сил та рейтингів Гройсмана, Авакова і Разумкова з “УДАРом” Кличка.

В той же час, за словами Святослава Олійника, він не має стосунку до дніпропетровського обласного «Удару».

“Але це – партія, яка має перспективи, я їй симпатизую та перебуваю в комунікації з її центральним керівництвом”.

Депутат та екс-голова облради пояснив, чому його симпатії сьогодні на боці Кличка:

“Кличко відрізняється своєю надійністю, яка зараз у дуже великому дефіциті. Візитна картка сучасного режиму – це абсолютна ненадійність: сказали, забули, передумали, зробили інакше. А Кличко – надійний: сказав – зробив”.

Олійник наголосив на тому, що сьогодні Філатов та його партія “Пропозиція” виступає союзником Зеленського на Дніпропетровщині, а Кличко є справжньою опозицією та конкурентом Філатова у спільноті голів міст України.

Завдяки підкилимним домовленностям Офісу Президента з групою Корбана-Філатова, останнім фактично віддано у володіння Дніпропетровщину.

На сьогодні, мабуть, саме їх можна назвати найвпливовішими людьми в Дніпропетровській області. Їм підпорядковано все: «Слуга народу», губернатор, облрада. Їм не підкоряються тільки окремі міста на кшталт Кам’янського та Кривого Рогу“, – зазначає Олійник.

Коментуючи призначення головою “УДАРу” на Дніпропетровщині Юрія Сімонова, а не його, як дехто пророкував, Олійник говорить:

Сімонов – людина самостійна, він відомий бізнесмен, а також організатор багатьох гуманітарних та громадських проєктів. І, до речі, бізнес-партнер Геннадія Корбана. Це – вдалий вибір «Удару», і назвати його моєю людиною було б неправильно. Зараз він є депутатом від блоку Вілкула, де багато гідних ресурсних людей, і ми ще почуємо про їхній вплив на сучасну політику. Сам Вілкул має власний рейтинг в кількох областях на Сході. До речі, я прогнозую, що його рейтинг, враховуючи його політичну активність, буде зростати на тлі падіння рейтингу Зеленського в цих регіонах“.

Про сьогоднішній вплив на політику у Дніпрі Ігоря Коломойського Олійник, якого часто пов’язують з цим олігархом, висловився скептично:

Чесно кажучи, не бачу його жодної присутності чи впливу в Дніпрі. Ну, баскетболом він там займається… А якихось впливів на процеси, що стосуються місцевої влади, я не бачу“.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: