Дзюдоїст з Дніпропетровщини став кращим спортсменом 2020 року

22 січня 2021 о 18:30 - 1590

AvatarVirsavia Gonchar


Дзюдоїст з Дніпропетровщини став кращим спортсменом 2020 року

Всеукраїнська федерація дзюдо назвала представника Дніпропетровщини Артема Бубиря найкращим спортсменом 2020 року.

Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Практика визначати кращих спортсменів року – приємний бонус за старання та завойовані медалі. Представники Дніпропетровщини щороку потрапляють до когорти тих, кого відзначили. За підсумками 2020 року в академічному веслуванні найвищі результати показали Анастасія Коженкова та Олександр Надтока. Маємо й нову спортивну зірку з дзюдо. Артем Бубир вже проявив себе на престижних юніорських змаганнях. Тепер впевнено розпочав торувати шлях до нових перемог на дорослих турнірах», – розповів Олександр Пшеничников.

Артем Бубир цьогоріч здобув «бронзу» дорослого European Open, «срібло» юніорського чемпіонату Європи, золоті нагороди дорослого і юніорського чемпіонатів України. Також хлопець виступав на дорослому Чемпіонаті Європи, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Не менш успішними були для спортсмена 2018 та 2019 роки: «Бронза» Кубку Європи та перемога Всесвітньої Гімназіади у Марокко.

«Єдиноборствами я займаюсь вже 13 років. Дідусь якось побачив у газеті замітку про дзюдоїстів, які перемогли на якомусь чемпіонаті. Розповів мені про цей вид спорту, зацікавив. Я був найменший серед усіх в групі. Та вже через півроку почав наздоганяти тих, хто займався набагато довше. Тренер звернув на мене увагу. Розпочалися змагання, з’явилися перші завойовані медалі», – поділився спогадами спортсмен.

Заповітна мета дзюдоїста – олімпійське «золото». Запевняє, що докладе усіх зусиль, аби пройти відбір та вдало виступити на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: