Два спортсмени Дніпропетровщини поїдуть на чемпіонат світу зі спортивного орієнтування

02 листопада 2020 о 17:15 - 2644
Два спортсмени Дніпропетровщини поїдуть на чемпіонат світу зі спортивного орієнтування

Збірна Дніпропетровщини отримала 9 нагород на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Учасники вибороли 4 золоті, 2 срібні і 3 бронзові медалі.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

«Всеукраїнська першість зі спортивного орієнтування пройшла в Харківській області. Дніпропетровщину представляли 12 спортсменів. Змагалися в одному з найважчих видів орієнтування – рогейні. Забіг тривав цілу добу, погода не дуже сприяла та результат представників області більш ніж достойний, – відмітив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников. – Чоловічі команди поповнили скарбничку регіону срібними і бронзовими нагородами. Жіночі – зайняли перші і треті місця».

Учасники долали дистанцію протягом 24 годин – вдень та вночі. Їм необхідно було знайти 45 контрольних пунктів. На старті спортсмени отримували велику карту, розмірами приблизно 2 на 3 метри. Бігли, долаючи природні перешкоди.

Загалом у національній першості взяли участь понад 130 представників з 12 областей України.

Під час турніру провели перший етап відбору на чемпіонат світу, який пройде в Америці у 2021 році. Від Дніпропетровщини його пройшли два спортсмени.

Раніше, на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед дорослих, молоді, юніорів та ветеранів, команда Дніпропетровщини здобула 10 медалей.

Поділитися: