ДТЕК Дніпровські електромережі почав реконструкцію підстанції «Мікрорайонна»

04 вересня 2020 о 15:43 - 371

adminadmin


ДТЕК Дніпровські електромережі почав реконструкцію підстанції «Мікрорайонна»

В останні роки жителі Павлограда активно переходять на індивідуальне електроопалення, і це вимагає збільшення потужності і надійності електромереж та обладнання. З початку року енергетики встановили 9 нових трансформаторних підстанцій потужністю від 160 до 250 кВА в мікрорайонах Сосновка, Городище, Підварки, Хіммаш та Хутора. А також відремонтували 7 повітряних ліній 0,4 кВ.

«У 2020 році в розвиток інфраструктури електромереж в великих мікрорайонах Павлограда інвестуємо 27,5 млн грн. Зараз почали реконструкцію підстанції «Мікрорайонна», яка допоможе поліпшити електропостачання для більш ніж 20 тисяч наших клієнтів», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Ще одним ключовим проектом нинішнього року стане модернізація підстанції 35/10кВ «Водна», яка живить головне водопостачальне підприємство міста – Павлоградводоканал. Завершити переоснащення підстанції планують до кінця 2020-го

Крім того, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі провели модернізацію електропостачання в Тернівці  Павлоградського району. Тут реконструювали високовольтну лінію.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: