Дружина представника в Україні «паркувального офшору» обралася від «Європейської солідарності»

21 грудня 2020 о 16:00 - 6227

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дружина представника в Україні «паркувального офшору» обралася від «Європейської солідарності»

Під №5 у списку партії «Європейська солідарність» в Дніпропетровську обласну раду пройшла Калюшик-Пельтек Христина Миколаївна.

Вона є дружиною Пельтека Георгія Ілліча – представника в Україні офшору з Кіпру «Кефлірот Лімітед».

Про це «Лица» дізналися з декларації Христини Калюшик-Пельтек та з даних офіційних сайтів ЦВК та Дніпропетровської обласної ради.

Нагадаємо, компанія «Кефлірот Лімітед» є засновником ТОВ «Паркт Сервіс Группе». Створене у жовтні-2016, ТОВ отримало 5-річне право на обслуговування дніпровських парковок. В підсумку, Дніпро заробляє на парковках вчетверо менше, ніж Харків та Львів.

«Христина Калюшик-Пельтек, юристка, правозахисниця, волонтерка. Вивчає досвід європейських країн в сфері самоврядування з метою захисту прав та інтересів громад. Вважає необхідним розвиток громад, їхньої самоіндетифікації та самореалізації для успіху реформи децентралізації», – йдеться в представленні першої п`ятірки списку «ЄС» до Дніпропетровської обласної ради, опублікованому на офіційному сайті партії.

Скрин даних партійного сайту «Євросолідарності»

 

Скрин даних сайту Дніпропетровської обласної ради

 

Як йдеться в декларації депутатки, у 2019 році вони з чоловіком на двох заробили 500.960 грн, мають заощаджень $50 тис. та 620 тис. Узявши кредит в «Ощадбанку» в розмірі 354 тис. грн, робітник «ПУМБа» («Перший український міжнародний банк» вказаний як основне місце роботи чоловіка – ред.) придбав квартиру на 72,5 кв.м за 859,7 тис. грн.

Доходів від «паркувального офшора» Георгій Пельтек минулого року не отримував.

Цікаво, що на своїй Facebook-сторінці Христина Калюшик-Пельтек вподобала особистий блог Германа Назаренка. Саме він курує тему парковок у Дніпрі.

Фото це та анонса – з Facebook Христини Калюшик-Пельтек

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: