Довічне позбавлення волі: винесено вирок чоловікові, який ґвалтував та вбивав жінок у Кривому Розі

04 вересня 2020 о 17:24 - 6326

adminadmin


Довічне позбавлення волі: винесено вирок чоловікові, який ґвалтував та вбивав жінок у Кривому Розі

Довічне позбавлення волі винесен вирок 37-річному громадянину ( умисне вбивство, зґвалтування, замах на зґвалтування, сексуальне насильство, розбій).

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що раніше судимий мешканець Кривого Рогу, звільнившись з місць позбавлення волі умовно-достроково, на шлях виправлення не став та у період з травня по червень 2018 року. Жертвами зловмисника стали 6 потерпілих віком від 18 до 38 років.

Аби подолати опір, зловмисник стискав жертві шию до втрати свідомості. Якщо жінки тривалий час не приходили до тями, у підсудного не виникало бажання у задоволенні статевої пристрасті, тому він залишав місце злочину, прихопивши їх майно (мобільні телефони, прикраси, грошові кошти, тощо).

У разі якщо жінка приходила до тями та могла чинити опір, чоловік її ґвалтував та позбавляв життя. Так, обвинувачений задовольнив статеву пристрасть неприродним способом з двома дівчатами 2000 та 1997 р.н., після чого їх задушив.

Суд підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №3 та призначив йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: