До головної ялинки країни повернули знятий з неї «чаклунський» капелюх

28 грудня 2020 о 13:00 - 1152

verasta3verasta3


До головної ялинки країни повернули знятий з неї «чаклунський» капелюх

Під головну ялинку країни, що на Софійській площі у Києві, повернули конструкцію у вигляді «чаклунського» капелюха, який раніше зняли з верхівки з цієї ж самої ялинки.

Про це у своєму Facebook повідомила директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, передає УНН.

Церква наполягала на тому, щоб на ялинці на Софійській площі у Києві була традиційна зірка, а не пропонований організаторами казковий капелюх, вказавши, що зірка ніби символізує Віфлеємську зірку.

Так, після критики капелюха, який прикрасив головну ялинку, засновник проекту Folk Ukraine, організатор новорічних і різдвяних свят на Софійській і Контрактовій площах Ігор Добруцький заявив, що чарівний капелюх таки поміняють на різдвяну зірку.

Напередодні відкриття головну ялинку країни на Софійській площі у Києві прикрасили різдвяною зіркою, замість суперечливого «чаклунського» капелюха, який демонтували 13 грудня.

Але «чарівний» капелюх таки повернувся.

«Довжелезна черга стоїть до накращого символічного місця, де можна загадати бажання під «чарівним» капелюхом. Символічне фото під найочікуванішим арт-об’єктом сезону можна зробити біля головної ялинки країни», – написала Попова.

На світлинах, які Попова додала до допису, видно, як капелюх височіє над кріслом, на яке можна сісти і зробити фото.

Нагадаємо, стало відомо, скільки планують витратити на новорічне оформлення Офісу Президента України.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: