До Дніпра завітали делегації інших громад, щоб дізнатися про систему паркувального простору

17 березня 2021 о 13:00 - 568

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


До Дніпра завітали делегації інших громад, щоб дізнатися про систему паркувального простору

До Дніпра завітала делегація з представників місцевого самоврядування Полтави, Житомира, Вінниці, Києва та Миколаєва, щоб ознайомитися і перейняти досвід організації системи паркувального простору. Візит організовано в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Про це інформує пресслужба міськради Дніпра.

Делегатів детально ознайомили з тим, як впроваджена система парковок у місті, як працює інспекція з питань паркування, з відкритими паркувальними майданчиками, оплатою послуг, виявленням і фіксацією відповідних порушень, з евакуацією транспортних засобів, доставлянням машин на штрафмайданчик тощо.

«Паркувальний простір Дніпра – це багатофункціональна система, до якої належать як платні, так і безкоштовні парковки, а також контроль за дотриманням правил паркування, який забезпечує муніципальна інспекція. Дніпро перший в Україні створив таку службу контролю. Маємо передовий досвід використання у своїй роботі і цифрових інформаційних технологій. Завдяки запровадженню платного паркування нам вдалося значно розвантажити від машин центральну частину міста. За 2,5 роки ефективного способу контролю за паркуванням та взаємодії з водіями є позитивні результати – автомобілісти стають більш дисциплінованими у дотриманні правил дорожнього руху, паркуванні. Але водночас є й такі, що все ж порушують. Тому раді поділитися досвідом з представниками інших міст», — підкреслила виконувачка обов’язків начальниці інспекції з питань паркування ДМР Марія Алейниченко.

Повідомляється, що гості вражені комплексним підходом в організації паркувального простору у Дніпрі.

Наприклад, начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Дмитро Попов вважає, що побачене у Дніпрі значно спростить запровадження системи паркування в його місті.

А депутат Вінницької міської ради Віктор Перлов додав: «Вражені побаченим у Дніпрі, де створені усі умови для правильного паркування. А ті водії, що порушують, несуть адміністративну відповідальність. Усе чітко і злагоджено відпрацьовано».

Але ми знаємо, що з системою паркувального простору у Дніпрі не все так добре. Нагадаємо, на початку 2017 року ТОВ «Паркт Сервіс Группе» отримало 5-річне право на обслуговування дніпровських парковок. Засновником фірми є офшор з Кіпру «Кефлірот Лімітед». Крім того, фінансові показники роботи паркувальників Дніпра також не дуже вражають.

Також “Лица” писали: У Дніпрі новий бульвар на Набережній Перемоги перетворили на парковку.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: