Дніпряни приєдналися до акції “Дніпро квітучий”

12 квітня 2021 о 10:30 - 1011

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпряни приєдналися до акції “Дніпро квітучий”

Дніпряни масово приєдналися до акції “Дніпро квітучий”. 10 квітня у різних районах влаштували толоки, під час яких місцеві мешканці не лише прибирали території, а й висаджували дерева і кущі.

Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

У Новокодацькому районі близько сотні його жителів приводили до ладу територію біля меморіального комплексу «Безіменна висота».  На суботник саме до меморіалу прийшли мешканці прилеглих будинків, школярі разом із батьками, представники квартальних комітетів і різних громадських організацій тощо. Окрім прибирання було висаджено понад тисячу дерев та кущів.

В рамках акції 120 дерев висадили у молодіжному парку «Новокодацький». Саджанці вкопували за заздалегідь розкресленим планом, щоб не розташовувати дерева хаотично, а також щоб їм було легко розростатися. Деякі алеї парку повністю оновили: прибрали аварійні дерева, а замість них засадили молоді.

Біля пам’ятника академіку Янгелю (вулиця Янгеля, 8) також висадили 20 сакур і ще понад два десятки кущів ялівцю, що в народі називають козацьким. Таке садівництво тут провели вперше за тривалий час.

Сакури обрали з огляду на досвід: ці дерева стійкі до погодних умов і вже добре прижилися на інших міських локаціях. Чимало людей прийшли на акцію з озеленення разом із дітьми, адже переконані: такі заходи навчають молоде покоління не лише дбайливо ставитися до зелених насаджень, а й допомагають вивчити історію рідного міста.

Загалом під час проведення акції “Дніпро квітучий” висадили понад 10 тисяч дерев та кущів.

Також ми писали: На кінцевих зупинках автобусів у Дніпрі автоперевізники висадили молоді дерева.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: