Дніпряни, будьте пильні: у Facebook з`явилася фальшива сторінка сайту «Лица»

02 вересня 2020 о 17:00 - 10082

adminadmin


Дніпряни, будьте пильні: у Facebook з`явилася фальшива сторінка сайту «Лица»

У соціальній мережі Facebook з`явилася фейкова сторінка «Издание Лица», на якій начебто від імені нашої редакції публікують неправдиву інформацію.

Логотип на фейковій сторінці «Издание Лица» узятий зі справжньої сторінки нашого видання. Проте пильний читач зверне увагу, що на нашій справжній сторінці більше шести тисяч підписників, а також вказано посилання на наш сайт https://litsa.com.ua/. Крім того, дата створення нашої сторінки — 21 серпня 2014 року. Усі новини, опубліковані на нашій спражній сторінці у Facebook, мають посилання на наш сайт.

 

Фейкова сторінка «Издание Лица» має 34 підписники, створена 27 травня 2020 року, не має посилання на наш сайт та проміж репостів наших новин публікує неправдиву інформацію, яка ніколи на нашому сайті не виходила.

 

 

Наше видання пов`язує це з тим, що журналісти сайту та газети «Лица» публікують правдиву інформацію про місцевих політиків та чиновників, яка їм не подобається. Імовірно, за допомогою фейкової сторінки окремі політичні сили та кандидати на високі посади в органах місцевого самоврядування намагаються підірвати довіру читачів до нашого видання.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: