«Лица»

Дніпровські спортсменки — призерки Кубка України з художньої гімнастики

У Києві закінчився Кубок України з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь понад 250 гімнасток. Вихованки Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики художньої здобули призові місця.

Exit mobile version