Дніпровські спортсменки — призерки Кубка України з художньої гімнастики
admin
У Києві закінчився Кубок України з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь понад 250 гімнасток. Вихованки Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гімнастики художньої здобули призові місця.
Срібло у багатоборстві та срібло у три стрічки, два м’ячі виборола команда «ДНІПРО-1» (Козакова Любов, Чебатарьова Даніела, Власенко Єлизавета, Шостак Катерина, Лавринець Емілія, Кулібаба Маргарита).
Срібло (п’ять обручів) у команди «ДНІПРО-2» (Тарасова Вероніка, Драгунова Софія, Маслова Анна, Гнатушенко Влада, Лактіонова Альона, Глевенко Яна).