Дніпровські спортсмени зайняли призові місця на чемпіонатах України та світу

14 червень 2021 о 15:00 - 7275

Avataradmin

Дніпровські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонатах України та світу.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

З 8 по 9 червня у Бахмуті проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Десять дніпровських спортсменів, вихованців спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3, взяли участь у змаганнях та завоювали 4 медалі:

• І місце – Антон Копитько, стрибки у довжину;
  • ІІ місце – Анастасія Колотій, потрійний стрибок;
  • ІІ місце – Антоніна Корнєєва, метання списа;
  • ІІІ місце – Ілля Кунін, біг 1,5 тис. метрів.

Ще одні учні міської дитячо-юнацької спортивної школи № 7 Мурад Гусейнов та Єгор Набока стали бронзовими призерами чемпіонату світу з рукопашного бою, який проходив в Узбекистані (м. Ташкент) з 4 по 8 червня. У змаганні взяли участь майже двісті бійців з понад 30 країн.

Мурад Гусейнов здобув медаль у категорії 75 кг, а Єгор Набока – 65 кг. Обидва змагалися в розділі «Дозований контакт».

Дніпровська легкоатлетка Анна Рижикова виборола срібло з бігу на 400 метрів з бар’єрами на етапі Діамантової ліги (легкоатлетичні змагання), що проходив у Флоренції.

Дніпрянка також встановила особистий рекорд – 54.19 секунди (з бігу на 400 метрів з бар’єрами).