Дніпровські аудитори відшкодовують, в середньому, 2,7 млн грн щомісячно

03 листопада 2020 о 15:55 - 847

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дніпровські аудитори відшкодовують, в середньому, 2,7 млн грн щомісячно

Протягом січня-вересня 2020 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 166 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму майже 25 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Східного офісу Держаудитслужби.

«Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 42 управлінських рішення.

За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 30 пропозицій, за якими досягнуто додатковий результат (економічний ефект) на суму 10,2 млн грн.

Матеріали 18 ревізій дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду матеріалів розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення», – йдеться в повідомленні.

Крім того, держаудиторами перед органами прокуратури, об’єктом контролю ініційовано пред’явлення до суду 7 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До чотирьох об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 33 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 19 – до матеріальної та 2 – до дисциплінарної.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: